لطفا کمی منتظر بمانید ...

×
Generic selectors
Exact matches only
جستجو در عنوان
جستجو در محتوا
Post Type Selectors

سر تیتر خبرها

صفحه اصلی › › اعلام اسامی دانش آموزان برتر کنکور سراسری خرامه

۲۸شهریور۱۴۰۱ | ۲۳:۳۴

1372

704

بدون دیدگاه

نتایج پذیرفه شدگان و قبولی در دانشگاه های دولتی کنکور سراسری خرامه اعلام شد

اعلام اسامی دانش آموزان برتر کنکور سراسری خرامه

به گزارش صدای خرامه : نتایج پذیرفه شدگان و قبولی در دانشگاه های دولتی که در مجتمع های آموزشی در خرامه آموزش دیده بودند توسط این مراکز اعلام شد

مجتمع آموزشی مهریاسین
( نمایندگی گاج)

🌹ضمن تبریک به داوطلبان گرامی و همکاران فرهنگی.

🏵️ اسامی قبول شدگان :

🔹 محمد رضا جلوداری
( پزشکی بندرعباس )

🔹 سینا انصاری
( دانشگاه فرهنگیان )

🔹 علی رضا علیزاده
( دانشگاه فرهنگیان )

🔹 سعید قوهستانی
( دانشگاه فرهنگیان )

🔹 سمیه امینی
( دانشگاه فرهنگیان )

🔹 امیر حسین عزیزی
( دانشگاه فرهنگیان )

🔹 محمد جواد عزیزی
( دانشگاه فرهنگیان )

🔹 ندا عباسی
( پرستاری بوشهر )

🔹 فاطمه خسروی
( مهندسی پزشکی کاشان )

🔹 محدثه کشاورزی
( علوم آزمایشگاهی یاسوج )

🔹 مریم کشاورزی
( هوشبری ایرانشهر )

🔹 شهروز حسینی
( مهندسی کامپیوتر شیراز)

🔹 فاطمه زارع
( ریاضیات شیراز )

🔹 ابوالفضل نجفی
( علوم تربیتی شیراز )

🔹 مریم جامیشی
( میکروبیولوژی شیراز)

🔹 یاسمن عمادی
( فیزیک فسا )

🔹 فاطمه انصاری
( علوم تغذیه لار )

🔹 امید رضا بذرافکن
( علوم سیاسی یاسوج )

🔹 مریم انصاری اصل
( مدیریت آموزشی یزد)

🔹 فاطمه انصاری اصل
( جامعه شناسی هرمزگان )

🔹 مانیا قوهستانی
( روانشناسی اردکان)

🔹 ویدا زارع
( مهندسی معماری شیراز )

🔹 ریحانه زارع
( فلسفه اسلامی میبد )

🔹 مهسا ایزدطلب
( علوم تربیتی )

🔹 نگارسیدی
( بهداشت )

درخشش و موفقیت چشم گیر پذیرفته شدگان کانون فرهنگی آموزش (قلم چی) خرامه در کنکور سراسری ۱۴۰۱

۱٫  محمدرضا جلوداری پزشکی بندرعباس (نامبرده فقط در آزمون های قلم‌چی شرکت داشته است)
۲٫  محمدحسن احمدی پزشکی روزانه فسا
۳٫  محسن رحیمی هوشبری ایرانشهر
۴٫  علی شیبانی عبدالیوسفی فوریت های پزشکی شیراز
۵٫  امیدرضا اسماعیلی مدیریت خدمات بهداشتی کاشان
۶٫  امیرحسین ایزدی علوم آزمایشگاهی کازرون
۷٫  علی اصغر جاودانه بهداشت عمومی سیرجان
۸٫  علی حسینی مهندسی شیمی اسفراین
۹٫  امیرحسین خباز خرامه زیست شناسی سلولی بوشهر
۱۰٫  سید مصطفی داورپناه مهندسی صنایع
۱۱٫  عاطفه افراسیابی پرستاری شیراز
۱۲٫  الهه حیدری مهندسی مواد و متالوژی شیراز
۱۳٫  لیلا جامیشی مهندسی پزشکی
۱۴٫  مریم زارع زیست شناسی سلولی ملکولی
۱۵٫  مریم قائدی مشاوره
۱۶٫  زهرا زارع عمادی آموزش ابتدایی فرهنگیان
۱۷٫  امیرحسین بذرافشان آموزش ابتدایی فرهنگیان
۱۸٫  کامبیز زمانی زبان عربی فرهنگیان بندرعباس
۱۹٫  امین ایزدی آموزش ابتدایی فرهنگیان
۲۰٫  امیرحسین باقری آموزش ابتدایی فرهنگیان شیراز
۲۱٫  علی صبور آموزش زبان و ادبیات فارسی فرهنگیان
۲۲٫  محمدسعید قوهستانی آموزش ابتدایی فرهنگیان (نامبرده فقط در آزمون های قلم‌چی شرکت داشته است)
۲۳٫  سجاد بذرگر آموزش ابتدایی فرهنگیان
۲۴٫  نرگس زارع دامپزشکی کرمان
۲۵٫  هانیه بذرگر زیست شناسی گیاهی شیراز
۲۶٫  سپیده اسدی فناوری اطلاعات سلامت کرمان
۲۷٫  خدیجه کشاورزی روانشناسی
۲۸٫  علیرضا حسن زاده حسابداری بوشهر
۲۹٫  محمدرضا شیبانی علوم تربیتی
۳۰٫  محمدمهدی کارامد زبان و ادبیات انگلیسی
۳۱٫  ابوالفضل قائدی حقوق
۳۲٫  امیرحسین انصاری حسابداری
۳۳٫  ابوالفضل زارع کامپیوتر فسا
۳۴٫  محمدهاشم برهانی مترجمی زبان کاشان
۳۵٫  علی حسینی مهندسی کامپیوتر
۳۶٫  ملیکا حنیف مدیریت مالی شاهرود
۳۷٫  ریحانه کشاورز روانشناسی کازرون
۳۸٫  زهرا ایزدی مهندسی کامپیوتر شیراز
۳۹٫  رانا ایزدی حسابداری
۴۰٫  حسین زارع اقتصاد اردکان
۴۱٫  سیدابوالفضل حسینی علوم تربیتی
۴۲٫  پیمان کارآمد حسابداری بوشهر
۴۳٫  محمد کشاورزی علوم تربیتی
۴۴٫  حسین بذرگر علوم سیاسی
۴۵٫  ابوالفضل سعیدی پور فلسفه شیراز
۴۶٫  امیرحسین میرشکاری حسابداری
۴۷٫  رضا محمدجانی مهندسی برق سراوان
۴۸٫  محسن مظفری مهندسی نفت
۴۹٫  یاسین بذرافکن زیست
۵۰٫  حسین علیایی مدیریت امور بانکی
۵۱٫  سعید علی پور مترجمی زبان
۵۲٫  امیرحسین شبانی مترجمی زبان
۵۳٫  سینا علیایی حقوق
۵۴٫  نازنین حیدری نقدعلی علوم کامپیوتر
۵۵٫  فاطمه حسینی مشاوره
۵۶٫  زهرا منصوری علوم تربیتی
۵۷٫  زهرا زارع حسابداری
۵۸٫  زهرا جلوداری حسابداری
۵۹٫  مریم علیایی علوم تربیتی
۶۰٫  فاطمه قائدیان روانشناسی
۶۱٫  یلدا زمانی پور حسابدرای
۶۲٫  مریم شیبانی سرشت مهندسی کامپیوتر
۶۳٫  سارا روئین تن مهندسی شهرسازی کازرون
۶۴٫  نگار طلا زبان چینی اصفهان (نامبرده فقط در آزمون های قلم‌چی شرکت داشته است)
۶۵٫  بیتا ایزدی زبان و ادبیات فرانسه شیراز
۶۶٫  زهرا کشاورز ارتباط تصویری شیراز
۶۷٫  صدف آل سعدی تلویزیون و هنرهای دیجیتال دامغان
۶۸٫  مینا شیبانی حقوق هرمزگان
۶۹٫  معصومه قوهستانی حقوق شیراز
۷۰٫  فائزه آل سعدی علم اطلاعات شناسی شیراز
۷۱٫  مرضیه کریمی حقوق
۷۲٫  سحر امیری حسابدرای شیراز
۷۳٫  فاطمه علیایی روانشناسی
۷۴٫  فاطمه میرزایی روانشناسی
۷۵٫  راحله گرمنجانی روانشناسی
۷۶٫  فاطمه شهریار جغرافیا یاسوج
۷۷٫  زهرا حسینی علوم تربیتی
۷۸٫  فاطمه داراب زاده روانشناسی
۷۹٫  معصومه حیدری جابری حقوق
۸۰٫  مریم لشنی اقتصاد بوشهر
۸۱٫  فاطمه طاهری روانشناسی بوشهر
۸۲٫  مریم روحانی اقتصاد بندرعباس
۸۳٫  مرضیه شفیعی حسابداری گیلان
۸۴٫  زهرا زارع روانشناسی
۸۵٫  مریم علیزاده جابری علوم تربیتی
۸۶٫  زهرا کشاورز روانشناسی
۸۷٫  فاطمه زارع علوم تربیتی
۸۸٫  زهرا شبانی علوم تربیتی
۸۹٫  میترا شیروانی روانشناسی
۹۰٫  هنگامه محمودی حسابداری
۹۱٫  میترا دهقانی روانشناسی جهرم
۹۲٫  فاطمه مددی علوم تربیتی
۹۳٫  فاطمه زارع علوم تربیتی

انتهای پیام/

http://sedaykherame.ir?/p=1372